Interview and Curriculum Vitae, Explore work in a matrix environment 1200-SPCTA-rozmkwal
Celem wykładu jest omówienie wytycznych CV, analiza wymogów pracy w środowisku matrix, wykonanie zadania poświęconych rozmowie kwalifikacyjnej i przygotowaniu curriculum vitae.
Efekty kształcenia
Wykazuje potrzebę i dostrzega korzyści z ciągłego dokształcania się (utrzymywanie etosu zawodowego). Nawiązuje profesjonalne relacje ze wszystkimi uczestnikami badań klinicznych w tym partnerami z otoczenia społeczno-gospodarczego. Posługuje się anglojęzycznym słownictwem specjalistycznym (język angielski na poziomie B2+) w zakresie badań klinicznych w kontaktach biznesowych. Potrafi przygotować i ocenić dokumenty niezbędne w procesie rekrutacyjnym pracowników w obszarze badań klinicznych. Określa zasady planowania i organizacji badania klinicznego. Zna zasady prowadzenia procesu rekrutacji do firm z zakresu badań klinicznych na różne stanowiska. Nawiązuje kontakty międzynarodowe w obszarze badań klinicznych oraz badań naukowych, Potrafi dokonać samooceny i rozpoznać granice kompetencji własnych oraz członków zespołu prowadzącego badania kliniczne, Nawiązuje profesjonalne relacje ze wszystkimi uczestnikami badań klinicznych w tym partnerami z otoczenia społeczno-gospodarczego.
Kryteria oceniania
Aktywny udział podczas dyskusji, prezentacja wyników na forum
Literatura
Homepage | European Medicines Agency (europa.eu)
U.S. Food and Drug Administration (fda.gov)
CT.gov: Departments and Agencies
https://www.ema.europa.eu/en/data-monitoring-committees-scientific-guideline
Więcej informacji
Dodatkowe informacje (np. o kalendarzu rejestracji, prowadzących zajęcia, lokalizacji i terminach zajęć) mogą być dostępne w serwisie USOSweb: